Adinizi soyadinizi Google'da arayinca hangi sitelerden sonuclar cikiyor?

Bende researchgate, academia, yuksek lisans tezim, blogspot cikiyor.

Benimle ilgili hiçbir sonuç yok. Benzer isim ve soyisimde bir ünlü biri ile ilgili haberler ve yine benzer isim ve soyisimdekilerin facebook twitter ve instagram sonuçları çıkıyor.

  • Amaranta ursula  (19.08.18 23:17:20)
Facebook, quora, LinkedIn, Twitter cikiyor, bir ara lisemim sitesindeki mezuniyet listesi çıkıyordu çok şükür o kalkmış bir şekilde.

  • doxanikee  (19.08.18 23:19:59 ~ 23:20:54)
ben yaziyorum, sosyal medya hesaplarim cikiyor. isim soyismim sanirim dunya'da bir tek bende var.

kabul edilememis girisimcilik projelerim de cikiyor:(
  • Leonardo~Da~Vinci  (19.08.18 23:21:07)
Sirayla linkedin, twitter, instagram, academia

  • yuzır  (19.08.18 23:22:28)
adım soyadım ünlü bir mankenle aynı olduğu için hep onunla ilgili fotoğraflar ve haberler çıkıyor.

  • tabirimekruh  (19.08.18 23:26:48)
Linkedin, github, wordpress blogum, researchgate çıkıyor.

  • unstabledotpy  (19.08.18 23:26:58)
imdb, behance ve twitter.

  • bruceandwayne  (19.08.18 23:32:17)
Linkedin ve adaş olduğum eski bir şairin antolojileri vb.

  • twelfth  (19.08.18 23:44:02)
Eksi iş yerimin yönetim kurulu üyesi olduğumu içeren ilgili fake bir haber çıkıyor asdaassffsg. Normal bir uzman pozisyonunda çalışıyordum halbuki.

  • inawen  (19.08.18 23:49:25)
Sırasıyla youtube, scholar, instagram ve pinterest profillerim.

  • bunaldım a dostlar  (20.08.18 00:46:18)
Normalde benimle ilgili hiçbir şey çıkmıyordu, hep aynı isim başka kişilerdi ama şimdi baktım zomato hesabım çıkıyor; söylediğini iyi olmuş hemen kaldırıyorum!

  • Bruce  (20.08.18 01:02:41)
Google Scholar, şu an çalıştığım yerin web sitesi, eski çalıştığım yerden bir yer, Linkedin, Youtube kanalı, Academia, Researchgate be ne olduğunu bilmediğim ama yayınlarla ilgili bir şey olan bir site çıkıyor.

  • aychovsky  (20.08.18 02:19:03)
ünlü bir doktor olan kuzenim ile ilgili sonuçlar çıkıyor :(

  • cedex  (20.08.18 09:49:14)
ilk uc sonuc bana ait linkedin, facebook ve twitter hesaplari. gerisi benimle ayni isme sahip bir adet futbolcu, bir adet aktor ve yine benimle ayni isme ait diger kisilerin universite kayitlari vs. fotograflarda sadece linkedin'deki public foto var bana ait.

not: en dogru sonuca ulasmak icin gizli sekmede arama yapmak lazim. obur turlu google zaten sizin kim oldugunuzu bildigi icin kendinize ait kayitlari oncelikli gosterir
  • crucio  (20.08.18 10:21:08)