Gunaydin, Anadolu yakasinda kahvaltisini begendiginiz nereler var?

Gerci avrupa da olur, besiktastan cok uzaklasmamak kaydi ile

Besiktasta bir suru kahvaltici var ki cok guzel yerler. Anadolu yakasinda ise moda tarafinda var.

  • baldan kaymak  (19.08.18 11:04:21)
Kadıköy - küff

  • sedat peker in yegeni  (19.08.18 11:28:46)
moda - munchies
moda - ken cafe

karaköy - namlı gurme
  • a darkness coming  (19.08.18 11:32:51)
Moda’da ken cafe yok. Kev olabilir mi o ?

Ben Yumma’yı öneriyorum standart kahvaltıcılardan farklı doğal ürünleri var kusana kadar doymazsınız ama kalite arıyorum diyorsanız bence gidin. Kusana kadar yiycem diyorsanız Kev’e gidin ama o kadar kalitesiz ve hizmet kötü ki bi de pahalı değmez yani.
  • Mcfly  (19.08.18 11:43:20)
Plan b eatery küçük tatlı bir yer ve kahvaltıları kaliteli gerçekten
Bop açma/bagel arasında yumurtalı şeyleri hem çok güzel hem doyuruvu hem de 10₺ civarında ucuz kişi başı ve cheesecakeleri efsane
Kev bence pahalı kusana kadar yemeli
  • fasulyek  (19.08.18 12:35:51)