[]

IOS- YouTube reklam engelleyici

AdBlock kullanıyorum ama YouTube uygulamasında hiçbir işe yaramıyor. Mümkünse ücretsiz, mümkün değilse de düşük ücretli bir uygulama önerir misiniz? ( Google’dan araştırıp bir uygulama buldum mesela o 44 liraydı - pahalı) teşekkürler
 
Aynı Adblock'tan mı bahsediyoruz ama bendeki ücretsiz ve bütün uygulamalarda ve safaride işe yarıyor. Geliştiricisi Jennifer Hernandez, ios sürümüm 11.2.6 . Aynısı değilse bir de bunu deneyin efendim.


  • alwayschargeneverbend  (18.08.18 14:03:24) 
Benim kullandığım AdBlock sizinkinden farklı. Benimkinin geliştiricisi Betafish inc. Benimki de işe yarıyor kesinlikle ama YouTube konusunda etkisiz sadece. Silip sizinkini deneyeceğim.

Edit: sizin önerdiğiniz uygulama vpn ile çalışıyor.
  • jamiro  (18.08.18 14:13:39 ~ 14:21:46) 
  • alwayschargeneverbend  (18.08.18 14:49:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.