Hastalık bahanenizi alabilir miyim?

Yalandan başka bahane de olur.

işe gitmemek için falan mı?

ben ishal harici hiç işe gitmemezlik etmedim. ki home office de çalışabiliyor olduğum için şirket yine bir şey kaybetmezdi. işimi evde yapardım.
  • avianthem  (17.08.18 12:38:33)
Taş ya da kum düşürüyorum

  • all girls dream  (17.08.18 13:52:51)
Hiç ihtiyaç duymadım bahaneye ama böyle durumlarda en iyi bahane zehirlenmek sanki.

  • windowsguvenlikduvari  (17.08.18 14:02:48)
  • benaslinda  (17.08.18 14:36:01)
Tesisat patladı, evi su bastı

  • peggy  (17.08.18 15:21:00)
Bu tip işlerde söylediğim yalanın başıma geleceğini sanıyorum hep

  • kisa  (17.08.18 17:20:38)
Üst kat komşunuzdan dolayı evi su bastı boru patlamış tamirciler sizin evden müdahale edecekmiş,

doğalgaz tesisatından kaçak varmış gazınızı mühürlediler onu yaptırmak için evde bulunmanız gerekiyormuş,

apartmana fiber çekmeye gelen superonline yanlışlıkla apartmanın sigortasını matkapla delmiş, bu sebeple beyaz eşyalarınız yanmış, elektrik firması gün içinde gelip tutanak tutacakmış onları bekleminiz gerekiyormuş.
  • sacrilegious  (18.08.18 13:27:09)