[]

Ukrayna gidis

Selam, ukraynaya bir arkadasimla gidecegiz. Sorum basit, kimligimi unuttum ki zaten kimligim eski kimlikti fakat yanimda ehliyetim ve pasaportum var. Herhangi bir sorun cikar mi? Yani ehliyet ve pasaportla girebilir miyim?
 
pasaportla girersin, sorun olmaz


  • MiraTaurus  (17.08.18 09:38:48) 
pasaport +1
pasaport disindakiler gerekli degil zaten

  • cedex  (17.08.18 09:41:19) 
Zaten eski kimlikle giriş yapılamıyor pasaport yeterli kimliğini kimse sormayacak


  • monkey  (17.08.18 09:46:01) 
Pasaport ile giriş daha güzel. kimlikle gidenler oradaki havaalanında 1 saat form dolduruyor


  • kanlakarisikyagmur  (17.08.18 10:32:53) 
asla pasaportla gitme. kimliğinle gidebiliyorsun diye biliyorum ama bir araştırmak lazım.

ukrayna'ya pasaportunla girersen ileride rusyaya giremiyormuşsun. daha yeni öğrenmiştim bu bilgiyi.
  • john valdetine  (17.08.18 16:21:57) 
@john valdetine, öyle bir şey yok. tam aksine, kırım'a rus vizesi alıp da girersen (diğer türlü giremezsin zaten) ukrayna ülkesine almayabilir.


  • der meister  (17.08.18 17:05:27) 
@der meister, tam tersiymiş demekki. teşekkürler. :)


  • john valdetine  (05.09.18 16:15:13) 
Cikmaz.


  • stavro  (05.09.18 16:26:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.