ankara'yi bilenler

cebeci kampusu ile tandogan kampuslerine yurume mesafesinde(max 20-25dk), uygun fiyatli nereden kiralik ev bulunabilir?

Emek

  • her gece aç  (15.08.18 14:14:59)
emek'ten cebeci 1.30 saat gösteriyor hocam naptınız

  • ordinov  (15.08.18 14:18:57)
her ikisine birden yürüyerek 20-25dk da erişilebilecek bir semt yok malesef. yani emek'ten tandoğana 20dk yürürsün de emek'ten cebeci'ye o iş zor, 1 saaten fazla sürer o yol.

  • coder6006  (15.08.18 14:21:30)
Cebeciyle tandoğan arasında maltepe kızılay var ama oralarda ev bulmak zor. Cebeciden veya tandoğan-beşevler metrosu taraflarından tutup birine yürüyerek diğerine dolmuş veya metro ile gitmek en iyisi.

  • curukturpkokusu  (15.08.18 14:42:37)
Bence en ideali Kolej olabilir.
Kolej'den Tandoğan yürüyerek en fazla 45 dk. falan sürer. Tandoğan' a giderken Kızılay' dan gitmek yoğunluktan dolayı vakit kaybettirebilir. Çok katlı otoparkın oradan Sıhhiye Köprüsü' ne çıkıp yardırırsınız.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (15.08.18 15:38:55)
Kolej, kurtulus, incesu

  • primetime  (15.08.18 20:21:16)
ikisinden birini seçin bence çok yakın değiller yürünerek ama bence en ideali anıttepe, biraz da esat olabilir.

  • gezegen olan pluton  (15.08.18 20:53:49)
o hatta metro çalışıyor, niye illa yürüyorsunuz ki. kızılay tam ortası, ama ev yok orada. kolej, kurtuluş cebeci kampüsüne yakın. tandoğan ve maltepe tandoğan kampüsüne yakın. ama o hatta ankaray çalışıyor 5 dakikada ulaştırır.

ama bunların hepsinde (yukarıda bahedilerm, emen, bahçeli dahil) uygun fiyatlı evler çok döküntüdür. biraz eli yüzü düzgünler de çok pahalıdır.
  • kibritsuyu  (16.08.18 01:45:21)