532'li hat nereden bulurum?

Benim numara bir takim insanlarin eline gecmis sagolsunlar gunde 20-30 kez ariyorlar blockladikca baska numaradan ariyorlar. Numarayi degistirmem lazim artik.

Olmusken 532'li olsun diyorum ama sorun su o hattin guvenirliligini nasil bilecegim? Bir sorgulama ekrani falan var mi? Birde benim ki gibi aranmadigi vs nasil bilecegim?

Bir acikalayan olursa super olur.

yok öyle bir şey. kim nasıl tespit edecek ki bir hattın geçmişte ablukaya alınmadığını?

ancak şu iş yapar: turkcelle git, de ki; aylardır sizde yatan bir hat istiyorum... 6 aydır kapalıysa, bir ihtimal reklamcılar aramayı kesmişlerdir. numara zor ezberlenen cinsten olsun... ama tabii illa 532 diyorsunuz riski sıfırlamak mümkün değil. bu kadar dert ise gidin fırından yeni çıkmış absürt bir no alın bitsin olay.
  • 507  (15.08.18 12:04:33 ~ 12:05:20)
532'lerde o dediginin garantisi olmaz. yillardir elden ele gezmistir o numara. sans isi yani.

  • brkylmz  (15.08.18 12:10:47)
2 sene once 532 li hat aldim.

Ayda bir ariyorlar Ahmet Metmet abi diye. Ama diger arrkadaslarin dedigi gibi bu tamamen sans.
  • bir3iki7  (15.08.18 12:43:58)
10 sene önce denk gelmiştim; hattın olduğu zarfın üzerine bu hat 6 aydan uzun bir süre önce iptal edilmiştir gibi bir şey yazıyordu.

  • apdulera  (15.08.18 23:45:14)