[]

usb hdmi dönüştürücü

evdeki eski laptopun ne hdmi çıkışı var ne de vga. bunu tv'ye bağlamak için usb hdmi dönüştürücü bakıyorum. Tüm sitelerde usb type-c dönüştürüücler var. Hepsi uyumlu modelller diye telefon modellerini yazmış. Laptopun usb girişine olur mu bunlar?
 
USB-VGA, yada USB-hdmi adaptorleri satilir. onlardan alirsan olur. bilgisyarin eskiyse type-c portu yoktur. type-a bakacaksin.


  • crucio  (15.08.18 10:39:48) 
Bilgisayarın USB girişi büyük ihtimalle tv out vermiyirdur.
Model nedir bakalım

  • kisa  (15.08.18 10:42:09) 
toschiba satellite a300


  • invaderbrain  (15.08.18 11:05:55) 
svideo var diye görüyorum. svideo->HDMI dönüştürü bulabilirseniz ne ala. ama usb den tv ye görüntü alabileceğinizi zannetmiyorum. belki benden daha bilgili birisi yardımcı olabilir.


  • kisa  (15.08.18 11:28:52) 
Bende de macbook air var. Samsung Tv ye HDMI olarak nasıl bir dönüştürücü ile bağlayabilirim? Malum HDMI girişi yok.


  • ihanet kac kisilik  (15.08.18 11:35:21) 
dsiplay port to hdmi uygun fiyata gördüm nette. bu işime yarar mı?


  • invaderbrain  (15.08.18 16:31:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.