[]

Better Call Saul - 4x2 hakkında [Spoiler içerir]

spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler

bölüm sonundaki plastik poşetle öldürmeyi gördünüz di mi? ya ben mi çok film izledim (yaklaşık 1000 falan) yoksa bu diyeceğim şey sanıldığı görüldüğü kadar kolay değil mi?

sakin kalıp o plastik poşeti çok rahat içine çekip dişinle delerek nefes alabilirsin. bu şekilde birini öldürmek için ya poşet aşırı kalın olacak ya da aşırı gergin olacak ki ısıracak kadar bile ağzına çekemeyesin. bu örnekte gördüğümüz üzere poşet ağzının içine kadar giriyor. fakat ısırma girişiminde bulunmadı karakter gördüğümüz kadarıyla. hani ''ısırmaya çalıştı olmadı'' falan da diyemiyoruz. bu kadar basit bir numarayla bu şekilde bir cinayette teşebbüsten kurtulunamaz mı?

hayır filmlerde birinin denediğini falan da görmedim. tamamen benim aklıma durduk yere gelen bir yöntem.

 
Ben sanki boğazını da bir şeyle sıkıştırdılar gibi gördüm. Asıl ölüm sebebi o.


  • Crymeariver  (14.08.18 21:23:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.