PS4

Merhaba, ps4 almayı düşünüyorum. Eurosia-ithalatçı garantisi konusundaki düşünceleriniz neler? Slim 1 Tb modeli düşünüyorum, garantili olması tercihim. Ne civarda bir fiyat mantıklı sizce?
Mesela www.sahibinden.com nasıl?

şu sıra fiyatları çok bilmiyorum ben alalı 2 yıl olucak nerdeyse ama bi oyun hediyesi ve 2. kol hediyesiyle beraber almanı tavsiye ederim. sonra alayım desen tek başına çok pahalıya geliyo bunlar. mesela fifa seversen kesinlikle fifa 19 çıkmasını bekle ve fifa'yla vereni tercih et.

garanti konusunda da pek bi şey diyemem garantilik bi işim olmadı, garantiye işe düşenler varsa onlar bilgilendirsin.
  • semaforo de medianoche  (14.08.18 18:07:55)
8 ay önce 1150 tl ye almistim simdi 2050 olmus bu ne ya. bence 1500 ve alti makul. 2050 saçma sapan bir fiyat.

  • tukenmez adam  (14.08.18 20:36:07)
sahibinden ve letgodan kaçarak uzaklaş, ya guvendigin bi tanidiktan ya da donanimdaki referansli üyelerden al. ben dh den aldim hatta almadan once cocugun evine gidip deneyecegimi soyledim. tamam dedi zaten uckagitci olsa ev adresini soylemezdi garanti olacak diyede cok para verme bence

(gecen sene 800 e ps4 2 kol 2 aaa oyun aldim)
  • egokalp  (14.08.18 21:11:35)