[]

İngilizceyi geliştirmelik

böyle flört sitesi olur, chat odası olur nerelere kayıt olmak lazım? maksat yazışıp, konuşup practice yapmak. birkaç yere üye oldum ama türkiye'den girdiğim için türkleri getiriyor önüme. ücretsiz üye olduğumdan da ben mesaj atamadım falan filan. neyse işte anladınız. neresini önerirsiniz? link?
 
duyuruda bu benim! hehe onceden penpallar vardi ama simdilerde eskisi gibi degil. yine de bi arastirabilirsin.


  • baldan kaymak  (14.08.18 16:48:39) 
Chat seklinde istiyorsan discord gruplarina bakmani tavsiye ederim. Farkli amaclarla kurulmus bircok discord grubu var(yazilim gelistirme, oyun, spor vs.)
discord.me adresinden arama yapabilirsin.

Onun haricinde reddit'te ilgi alanlarina uyan subreddit'lerde takilabilirsin. Eger burada aktif olursan(yorum yazma, ozgun icerik uretme vs.) sadece okumaktan daha fazla faydasi olur.
  • leben  (14.08.18 17:09:06) 
burasi yerine reddit


  • try again fail again fail better  (14.08.18 17:57:44) 
Tandem, interpals


  • le jeune turc  (14.08.18 18:11:09) 
cambly diye bir şey var yazışma için değil ama görüntülü konuşmak için gayet güzel ing geliştirmek için etkili. belki hoşunuza gidebilir.


  • ezkaza  (14.08.18 19:33:01) 
speaky var ama biraz amatör, genelde araplar falan oluyor.


  • black holes in the sky  (14.08.18 20:08:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.