ps4 almak istiyorum

selamlar,

senelerdir bilgisayar oyunlarına uzak kaldım. ps4 alarak geri dönmek istiyorum. biraz bakındım ama çok farklı fiyat seçeneği var.

hangi modeli almak lazım ve aşağı yukarı ne kadar para vermeli?

ps4 belirli aralıklarla 1.400-1.700-1.900-2.300 olarak zam yedi, bunların arasında ps4 pro çıktı, normal slim'in fiyatı 1.400 altına düştü derken şu an en son ps4 pro büyük mağazalarda (teknosa-mediamarkt-sony-vatan) 2.200+ diye biliyorum. ben dh sağolsun forumda 1.900'den 2.300'e yükseleceğini öğrendiğim akşam terliklerimle gelsem sana diye arabaya atlayıp sony mağazasının kapanışına 10 dakika kala yetiştim ve 1.900'den kurtardım. yoksa alacağım yoktu, ha oldu ha olacak derken bi anlık çılgınlıkla aldım. o yüzden çok düşünmeye gerek yok.

2020'den önce ps5 çıkmayacak, şimdi ps4 pro alsan 4k tv de varsa ps5 ile birlikte ortak oyunları 2022'ye kadar oynarsın sonra ps5'e geçersin belki.

4k tv varsa ve grafik takıntın/zevkin varsa pro'ya 2.000 üstü,
akıcı olsun yeter yemişim hdr'ı dersen slim'e 1.500 altı herhangi bir yerden al geç düşünme bence.

bi de; keyif işi bu sonuçta çok hesap yapmamak lazım. yarın ne olacağımız meçhul, ülke battı batacak, şu günlerimiz güzel geçsin bari.
  • onemoremile  (14.08.18 10:19:15 ~ 10:19:54)
Dün akşam okudum bende 3600 bandına çıkacak fiyatlar diyolar. Eylül ayında yeni fiyatlar gelecekmiş. Onların yalancısıyım ama olası bir durum. doları düşününce.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (14.08.18 10:38:12)
ps 4 slim kasa aldım ben gecen ay. 500 gb 18 ay garantisi var. 1200 tlye aldım. proya butceniz yoksa, tv 4k degilse slim bir model alabilirsiniz. max 1500 tl verin ikinci el temiz bir sey alın. zaten bozulma ihtimalleri cok cok dusuk urunler.

  • carabelli  (14.08.18 10:57:07)
@carabelli siz nereden aldını? ikinci el mi?

  • dracox  (14.08.18 11:03:39)
evet ikinci el aldım. oyun konsolu alıp satan bir dükkandan aldım istanbuldan.

  • carabelli  (15.08.18 10:58:49)