kriz zammi gelmeden once yapilacaklar

zamlanmadan once dolar bazinda uygun fiyatta olan neler var turkiyede ? aklima elektronikler geliyor ama onlar buyuk ihtimal zamlandi.

ucuz bir şey almanın yoluna bakmak yerine tasarruf etmeyi düşünmelisin. krize hazırlık bu şekilde olur çünkü her kriz dönemin neye ihtiyaç duyacağını bilemezsin ve nakite ihtiyaç üst düzeyde olur.varsa paran yatır mevduat hesabına en azından değerini korusun.

  • burty  (14.08.18 09:22:05)
burty'ye tasarruf konusunda katılmakla birlikte parayı bankada saklama fikrinin doğru olmadığını, bankaların güvenli olmayacağını düşünüyorum.

  • naksidil  (14.08.18 10:05:54)
macbook pro aldım.
3300 dolar olan aleti 18000tl'ye aldım suan. amerika kuruyla 22-23bin ediyor. hatta kur zammıyla beraber 25binden ucuz olmaz.

niye aldım: çünkü yazılıcıyım ve elimdeki macbooku en geç 6-7 ay sonra değiştirmem gerekecekti.
  • tchuck  (14.08.18 10:07:35)
macbook pro cok mantikli. yani su yonden mantikli, bir daha bu rakamlara alinamayacak asla.

yoksa isi olmayan adam gidip de almasin tabi ki
  • brkylmz  (14.08.18 10:42:03)