yolda çay/yemek yapabilmek

arabaya kamp malzemesi almak istiyorum. kamp sandalyesi aldım. ek olarak yemek ve su ısıtabilmek için de bir şeyler almak istiyorum. sizin arabanızda neler var? nurgaz tarzı ocaklar varmış. iş görür mü? ortalama bi termos önerir misiniz? neler almalı?

küçük tüp ve üzerine de ocak?

  • idexo  (13.08.18 21:10:12)
tüp türevleri riskli. bence odun ve kömürle görün işinizi. arabada sıcaklık yükselirse tüp bela olabilir.

  • tukenmez adam  (13.08.18 23:36:18)
bende semaver var, en başarılısı o. üstü çıkan bir semaver aldım, üstü çıkınca ocak ve mangal oluyor, sonra üstünü takıp semaver olarak kullanıyoruz.

bunu bulana kadar nurgaz ocak ve küçük tüp denedik.
  • babilbaligi  (14.08.18 03:28:52)
cakmak gozunden elektrikle calisan kettle'lar var ama kaliteli mi yangin mi cikarir bilmem.

  • hot potato  (14.08.18 08:48:37)
bi küçük mangal, sac ayağı, bir de odunlu semaver aldınız mı tamamdır. bi tencere, bi sac tava bir de karıştırmak için tahta kepçe. geri kalanlar servis için tabaktır kaşıktır çataldır. onları da plastik ya da metal alın ki kırılma durumu olmasın.

  • naksidil  (14.08.18 10:02:25)