Yüzme ile ilgili

>> Selam herkese, kulaç atarak yüzerken (kafa içerde) nefes almak için şnorkel harici bir alet falan var mı? Sanmıyorum ama belki yapılmıştır bişiler. Yan dönerek nefes almada problem yok fakat dönmek istemiyorum, direkt olarak kulaç atarak ilerlemek istiyorum. Çok hızlı olmama gerek yok.

>>İkinci soru protein içeren ara öğün neler olabilir sizce?Pınar proteinli yogurt aldım,ceviz-badem kırıp yiyorum. Başka ne yapabilirim?

>>Alakasız üçüncü soru: Kurbağa hikayesi gibi kurun 7'ye yakın olmasına alıştırıldık mı şimdi? 5 civarına düşüp sabitlenmez mi?

decatlonda tüm yüzü kapatan maske şeklinde bir alet var. şnorkele göre daha kolay kullanımlı.

  • genc irisi  (13.08.18 17:22:49)
ikinci soruya yanıt: sporcu beslenme uzmanı Cenk Özyılmaz'ın eşime verdiği listede protein sütü, sek quark ve calve fıstık ezmesi var.

  • suicides underground  (13.08.18 18:12:36)
Birinci soruya cevap; alın şnorkeli. Ben gözlük+Speedo Centre Snorkel kullanıyorum. Piyasada 30-35 TL'ye olanlar var. Onları alabilirsin. Her türlü işini görür. Speedo'ya gerek yok.

  • Evocati  (13.08.18 21:39:20)