[]

erasmus çalışma izni

var mı böyle bir şey? konuştuklarımın bir kısmı part time çalışma izni var diyor diğer kısım yok diyor. erasmusa gidip de çalışan oldu mu aranızda?
 
yanlis bilmiyorsam, kampus icinde universitenin kutuphanesinde vs part-time olarak calisabiliyorsun. ama disarda bi sirkette calisamiyorsun


  • crucio  (13.08.18 01:19:34) 
Ülkeye göre değişir. Gittiğiniz ülkede aldığınız vize ya da oturma izni çeşidine bağlı o.


  • monogram  (13.08.18 08:03:44) 
AB vatandaşıysanız Erasmusken de çalışabilirsiniz, Türkiye pasaportunuz varsa gittiniz yerde oryantasyon gününde anlatılır çalışıp çalışamayacağınız. En iyisi gideceğiniz okulun Erasmus Ofisi ile konuşmak bence.


  • buf-e kür  (13.08.18 10:23:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.