Macbook - internetten getirtmek vs. storedan almak

hangisini tercih edersiniz?

galiba store'dan kurumsal kayıt açabiliyorum ama bana bi faydası var mı emin değilim.
20bin tl vereceğim için soruyorum bu arada, yani gidip "abi internetten alırsan böle olur tabi" gibi bişeyle karşılaşırsam perişan olurum.

not: apple store yakın bana ordan da alabilirim öğle arası.

not2: yarın apple zammı gelir mi? dolar 7.20 oldu.

diğer sorum da şu ya:

ben 32gb ramli bir versiyon alacam. bu 1 ayda falan geliyormuş yurtdışından. 2 hafta sonra gelip bana "kur değişti abi getiremioz" falan demezler demi?
  • tchuck  (12.08.18 22:31:15)
Store'dan da alsaniz apple.com'dan da alsaniz teslimden sonraki 2 hafta icinde iade etme sansiniz var. simdi siparis edin zam gelirse de etkilenmemis olursunuz. pisman olursaniz iade edersiniz.

aldiginiz zamanki fiyat neyse ondan verirler, sonucta odemeyi pesin yapacaksiniz?
  • supergirl  (12.08.18 22:58:51)
asıl korkum gümrükle ilgili vs. yakın tarihte bir güncelleme gelirse ve apple "biz 32gb getiremiyoruz. paranızı iade edelim" demeleri. ve parayı iade ettiklerinde de 16gb lık versiyonlar bile 25k ları falan bulmuş olması vs.

  • tchuck  (12.08.18 23:10:12)
zam geldi diye parca getirmiyoruz ayagi yapmaz apple. sanmiyorum.

  • supergirl  (12.08.18 23:13:31)
Store'dan kurumsal satışta indirim alabilirsin.

  • p133mmx  (13.08.18 14:16:34)