Tek Başına Tatil - Eğlence

Merhabalar, Bayramdan sonra, yani Eylül Ayında tatile çıkma planım var. Ancak nereye gideceğime nasıl bir otel tutacağıma karar veremedim. Çok afedersiniz, tatilde eğlenip içmek istiyorum, harbi harbi söyleyeyim yani, derdim içip eğlenmek, müzik dinlemek. Deniz falan o kadar umurumda değil.

Birinci opsiyon olarak Alanya'daki Ultra Her şey dahil otellere baktım. Her şey iyi güzel ama nasıl desem, şehir merkezinden uzaktalar. Yani otel dandik çıkarsa ayvayı yedim.

Daha sonra Antalya Merkez, Alanya Merkez, Marmaris gibi opsiyonlara baktım, eğlence yerlerine yakın olsun barlara şura bura giderim diye düşündüm, ama karar veremedim. Eğlence ve içme kriteri öncelikli olmak üzere sizin tatil öneriniz ne olur?

Yer bilgisi
Otel tipi bilgisi (Ultra her şey dail, normal otel gibi)
Eğlence tipi bilgisi

önerilerinizi bekliyorum. (Bütçe 3/4 gece için 4000 TL :/)

Madem derdin deniz vs değil. Yol parasını da bütçene ekle. O parayla 2-3 gece krallar gibi bulunduğun şehirde iç, ye, tozut.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (12.08.18 18:18:43)
şu sıralar konya'da ikamet ediyorum :D

  • algoritma uzmani  (12.08.18 18:20:02)
Ankaraya gel iyi ortam var burada.

  • redskull  (12.08.18 18:50:21)