[]

kapalı kedi tuvaleti

3.5 yaşında bir kedim var, 6 kg yaklaşık, irice bir kedi sayılır. evdeki kokudan ve ortalıktaki kumlardan dolayı kapalı kedi tuvaletine geçmeyi düşünüyorum ama hangi marka iyidir, hangi boyutta alsam yeterlidir, bu yaşta alsam alışır mı gibi aklımda sorular var. petbesinleri.com 'da enpara kampanyası varmış mesela, şunu alsam bizim oğlana kullanışlı olur mu?

www.petbesinleri.com.tr

kendisi 3.5 yaşında kısır, tekir erkek kedi. şimdiye kadar silika kum kullanıyorduk.

teşekkürler şimdiden

 
Uyar o resimdeki. Yalnız düzgün bi kum kullanın.


  • bos gezenin bos ustasi  (12.08.18 17:42:37) 
bu kabı yıllarca kullandım. yüksekliği iyi, kaliteli bir kum kabı. üstünde filtre için keçe gibi bir şey de var ama çok bir işe işe yaramadığı için onu çıkarmıştım ben. yukarıda yazdığı gibi alışması için ilk birkaç gün üstünü açık tut, sonra kapısını takmadan kullan, en son da kapısını takarsın. bir iki haftaya alışır.


  • sir gawain  (12.08.18 17:56:00) 
Ben kedime direkt bu tarz tuvaletten almıştım. İlk başta camını ittirip girmeyi akıl edemedi. Kenarına patisini falan sokmaya çalışıyordu camın. Sonra camını çıkardım (cam dediğim şeffaf plastik). 1 hafta direkt girdi çıktı. Sonra camı tekrar taktığımda zorlanmadan girip çıkmaya devam etti. aklında bulunsun.


  • himmet dayi  (12.08.18 18:52:35) 
Tesekkurler herkese. Aldim gitti bakalim


  • gibicibicis  (12.08.18 19:36:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.