[]

İspark’a para ödemesen çıktım ne olur?

2-3 dakka bekledim kimse gelmedi para almaya, geceden 3te bıraktım öğlen 1de çıktım. Bi yaptırımı var mı ödeme yapmadan çıkmamın?
 
  • slava  (12.08.18 14:50:09) 
Bir yaptırım yok. Online olarak, aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Benim de 5tl borcum çıktı, 2008-2012 arasındaki dönemde ama haberim bile yoktu.
online.ispark.istanbul

  • agluna  (12.08.18 14:52:35) 
bir ihtimal arabanın hala orada olduğunu düşünüp su gibi otopark parası yazabilirler.


  • binder dandet  (12.08.18 14:54:02) 
Hiç bir şey olmaz bir yaptırımı yok


  • mabesa  (13.08.18 01:46:19) 
Ödenmeyen borç kayıtta kalıyor, ispark çalışanları plakanıza baktıklarında görünüyor, sonraki parklarınızda talep edilebilir, ama yinede ödemezseniz ne olur bilemiyorum.


  • karabasun  (13.08.18 08:27:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.