[]

Kredi Kartı Limiti Ne Kadar Olabilir

Merhaba

Bir kredi kartı limiti en fazla ne kadar olabilir? Maaş tutarına göre mi belirleniyor yoksa istisnalar yapılabilir mi?

Teşekkürler

 
Maaşın 5-6 katına kadar yolu var ortalama bir kredi notu ile.


  • retiredcolonel  (11.08.18 22:36:08) 
Limit Kontrol Sistemi diye bir yapı kuruldu. Kişinin bütün bankalardan alabileceği kartların limitleri sınırlandı. İlk kartınsa maaşının iki katını aşamaz, iki yıldan sonra dört katını aşamaz vb. gibi kuralları var. Hani ne derecede uygulanıyordur ya da katsayılar vb. aynı mıdır bilmiyorum ama, en son durum buydu.


  • salihdt  (11.08.18 22:41:54) 
Annemin limiti maaşının 30 katı civarında.


  • sta  (12.08.18 11:16:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.