Apple öğrenci indirimi ne kadar ve ne zamanlar oluyor?

Websitesinde düzgün bilgi bulamadım.

Ne kadarlık bir indirim yapıyorlar apple ürünlerine?

Üniversiteye yeni başlama döneminde mi bu indirimler yoksa her daim geçerli mi?

Üniversite kaçıncı sınıf olduğumuz önemli mi?

Bir de öğrenci indirimi olunca Beats kulaklık vermiyorlar mı?
Teşekkür ederim.

gugıl : apple türkiye eğitim sayfası enter.
üniversite okumanız bile gerekmiyordu 3 sene önce.hiçbir belge vs. istemediler.
her daim geçerli
var ama yüzdesini bilmiyorum
kulaklık veriyorlar öprenci indiriminde
  • neverlose  (11.08.18 22:20:14)
2017 başındaydı sanırım, bir başkasına ait öğrenci kimliği göstererek (ve tabi fatura öğrenci kimliğinin sahibi adına kesildi) bir arkadaşa ipad aldık:

%4 peşinde indirim yapıyorlardı
%4 öğrenci indirimi yapıyorlardı

Toplam %8 yaptılar. 120-140 lira gibi bir indirime denk gelmişti. Kimliği görmeleri yeterli oldu. Detayını sormadılardı. Belli bir zamanı da yok.

Kulaklık hediye etmedilerdi.
  • idexo  (11.08.18 23:33:12)
kulaklığı mac aldığın zaman veriyolar.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (11.08.18 23:41:04)
geçen sene ekim ayında oldu, mac air ve daha üstün ürünlerde indirim değil ama kulaklık hediyesi oldu. ondan önceki senelerde güzel indirimler oluyordu.

  • a darkness coming  (12.08.18 01:03:03)