[]

yeni fırın kokusu

selam,

yeni fırın aldık. içini sildim. sonra biraz boş çalıştırdım. sonra içine sirke koyup çalıştırdım. ama hala iğrenç kokuyor. çok ağır, baş ağrısı yapan bir koku. tinerci gibi hissediyorum.

bu kokunun geçmesi için ne yapabilirim?

 
biraz boş çalıştırmayın
en yüksek ısıda yarım saat kadar çalıştırın

  • kisa  (10.08.18 14:35:49) 
karbonat, kahve vs. buzdolabinda koku giderici olarak kullaniliyor. firinda da ise yarayabilir.


  • jimicik  (10.08.18 14:59:06) 
Soda ile silin


  • deklere kutusu  (10.08.18 16:11:43) 
bizim fırının kullanma klavuzunda 1 saat 240 derecede çalıştırın sonra havanlıdırın yazıyordu


  • hononu  (10.08.18 16:13:59) 
kömür koyun içine biraz beklesin. aktif karbon kokuyu emer.


  • tukenmez adam  (10.08.18 17:07:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.