[]

Ukraynayi bilenlere gezi sorusu

Selam millet. Şimdi Odessa dayim. Odessa lviv minsk kiev diye plan yapmıştım ama Ukrayna buyuk bir ulkeymis ve Odessa lviv arasi baya mesafe varmış. Buralar icin bilet bulmakta zorlaniyorum. Hep alınmış biletler. Simdi sorum su. 20 agustosta Kiev den dönüş biletim var. Lviv i aradan cikarsam mi? Odessa kiev minsk kiev mi yapsam? Yoksa 1 2 gun daha odessada takilip sonra mi lvive gitsem? Ya da baska tavsiyeniz var mi? Odessa kiev lviv minsk kiev yapsam veya odessa kiev minsk lviv kiev yapsam sacma mi olur? Cok mu yola gider? Tavsiyeleri alayim.
 
Ben gezmedim ama Lviv en güzel şehri diye biliyorum.


  • havadakarada  (10.08.18 12:45:55) 
Lviv'i aradan çıkartma bence, gör. Ben odessayı gezmedim, bilmiyorum ama Lviv görülmeye değer.
Odessayı çok uzatma, diğerlerine de git bence. Bir de yanılmıyorsam şehirler arası tren var, ona bibak.

  • cay koy geliyorum  (10.08.18 13:42:39) 
Sen tek günlük piknikçi yorumlarına bakma. Kiev'e git. En büyük şehir ayrıca başkent. Ben 7 gün kaldım doyamadım.


  • kanlakarisikyagmur  (10.08.18 15:20:14) 
Yazdiginiz 4 sehre de gittim, tek gunluk piknikci degilim ve en cok Lviv'i begendim. Yalniz Lviv' den Minsk' e her gun tren yoktu ben oradayken, Eylul ayinda 2-3 gunde 1 vardi, tren tarihlerine bakin eger Minsk treninin gunu sacmaysa Lviv' e gitmeyin hic.

Ben olsam 1-2 gun Odessa'da harcayacagima Lviv'e giderdim.
  • orange coffee  (10.08.18 16:24:40) 
geçen hafta arkadaşlar ukrayna'daydı. bence de aradan çıkartmayın çok güzel fotolar paylaştılar lviv'den. hatta siz sorunca tekrar girip baktım facebook'tan. kesinlikle gidin.


  • naksidil  (10.08.18 16:44:44) 
kiev de lviv de gayet güzel. asıl soru lviv'e gitmek için odessa-lviv-minsk-kiev rotasına odessa-kiev-minsk-kiev rotasından ne kadar fazla para vereceksin? eğer fazlaysa lviv'i es geç nasıl olsa ileride lviv'e ucuz uçuş bulursun, batı ukrayna turu yaparsın. (lviv-ivano frankivsk-çernivtsi gibi)


  • hayley williams ile evlenecek genc  (10.08.18 16:57:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.