Yabancı dilde bir videodaki konuşmaları altyazıya çevireck teknoloji var mı

1 saatlik Çince bir video var. Konuşmaları anlamak istiyorum ama nasıl? Belki google translate gibi bir uygulamaya parça parça dinletip çevirtebilirim.

ama bu zor olur. Tüm videoya uygulanabilecek bir teknoloji var mı? Mesela yüklersin bir yere, konuşma devam ettikçe İngilizceye çevirir veya İngilizce alt yazı olarak sunar.

İngilizce konuşmayı çok ngikizce altyaziya YouTube anında çeviriyor. Bunu da belki yapabilir

  • kisa  (10.08.18 05:55:27)
Youtube ingilizce disindaki konusmalari da algilayip altyazi olarak ekleyebiliyor, altyazi olmayan bir videoda. Ayrica olusturulan bu orijinal dildeki altyaziyi real time olarak istediginiz dile cevirebiliyor.

Her videoda bu ozellik yok, sag altta altyazi secenegi aktif olmasi lazim. 100% dogru ve eksiksizceviremez ama genel hatlariyla konuyu anlamanizi saglar

örnek: www.youtube.com
1) altyazı simgesine tıkla, almanca dilinde altyazı ekleyecek
2) settings-> altyazılar -> auto-translate -> dili seç
  • leben  (10.08.18 07:33:48 ~ 20:57:02)