[]

Birilerine söylemem lazımdı

Bugün öyle bir afet-i devran gördüm ki varlığıyla bile akıl almaz derecede mesut oldum, ayrılışıyla da hüznün dibine vurdum. Kayıp aranıyor ilanı veresim var yeniden görebilmek için.

Bunu da niye buraya yazdım bilmiyorum amk. Ama herhalde birilerine anlatmam lazımdı.

Edit: buraya taşınmış madem, o zaman soru sorayım : napıyorduk böyle durumlarda? Zira daha önce hiç böyle hissetmemiş olabilirim.

 
bir daha görebileceksen facebooktan falan yazabiliyorsan yaz.

dediğin kadar afet-i devransa zaten sen kendini unutturmadan bir şey yapman lazım ki sen gibi aklı onda kalanlar önüne geçmesin.
  • ron dennis  (10.08.18 01:06:23) 
sana bakmaz hdhdjfk


  • tabirimekruh  (10.08.18 01:20:12) 
bazıları karşısında benim de nutkum tutuluyor knk. oluyor öyle.


  • datnet  (10.08.18 08:48:48) 
Bir daha gorusme sansin azicidik da varsa go for it!


  • stavro  (10.08.18 08:54:29) 
Ekşi sözlükten ilanı aşk.


  • rakicandir  (10.08.18 09:28:02) 
@ron, stavro ve raki:

Tatil yerindeyim ya, kızı da turda gördüm. O bir hafta daha buradaymış ama ben 2-3 güne dönüyorum. Çok kısaca konuşabildik. Adı (soyadı değil) ve ülkesi dışında elimde bir bilgi yok elimde. Ekşide ilanı aşk işlemez yani. Kız yabancı zira.

Aslında çok üstü kapalı şekilde tekrar görüşmek için bir şeyler söyledim ama keşke açık açık numarasını isteseydim. Reddetse bile en azından içimde kalmazdı.

@datnet valla bana olmazdı böyle şeyler. Ama başı hep kalabalıktı. Sanırım bundan çekindim büyük ihtimalle.

Napayım kalan 2-3 günde sokak sokak dolaşıp arayayım mı yoksa bağrıma taş mı basayım?
  • skooma  (10.08.18 11:18:12 ~ 11:42:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.