[]

Bayramdan önceki cumartesi yol durumu

17'sinde İzmir'e yola çıkmayı düşünüyorum İstanbul'dan. Sizce kötü bir fikir mi yoksa çok çok çok kötü bir fikir mi? Sabahtan falan çıksam trafik yer mi beni yine?
 
4 sene önce gebzeye 6 saatte gitmiştim.
2 sene önce gebzeye 2 saatte gitmiştim ama dağ tepe yollarını kullanmıştım. TEM ve E5'i kullananlar yine boku yemişti.

Şile yolunu kullanabilirsin.
  • teritori  (10.08.18 10:55:21) 
ben 3-4 bayramdır en yoğun günlerde gidiyorum istanbul dışına ve ne yaparsan yap illa bi trafiğe giriyorsun. 17'si cuma çoğu insanın çalışacağını düşünürsek sabahtan yola çıkman mantıklı olur. cuma akşamüstü itibariyle başlar çılgın trafik, ben de ona kalıcam ne yazık ki.


  • Bruce  (10.08.18 11:39:58 ~ 11:40:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.