[]

frijit kız, acemi erkek

1 yaşındaki british shorthair dişi kedime tatlış bir damat buldum, damat da aynı cins, 2 yaşında, geçen sene çiftleşmeyi becerememiş. ikisi de kızgınlıkta, 4 gündür aynı evdeler ama asla samimiyet kurmadılar, yakın durduklarında da hırlaşıp tıslaşıyorlar sadece. ortamdaki libidoyu artırmanın bir yolu var mı? ne yapmak gerek? tecrübeli kedicilerin tavsiyelerine ihtiyacım var, teşekkürler...
 
Turleri ayni olunca yavrularin hasta olup olme ihtimalleri cok yuksek oldugu icin kendilerine cok benzeyen turlerle ciftlesmeyi reddetmiyorlar mi? Dogadaki hayvanlar kendilerinden farkli olan turleri daha cekici bulmuyor mu?


  • Traveller  (09.08.18 21:10:43) 
scottish foldlardan bahsediyorsunuz sanırım


  • 9kuyruklukedi  (09.08.18 21:14:44) 
Internette disi kedinin erkeğe alışması için zaman taniyin diyor. Ayni ortamda tutun bir süre. Olmazsa erkek kedinin kokusu sinmiş bir eşyasını disi kedinin yakinina koyun. Kokusuna alışsın.


  • herhaltibiliyoring  (09.08.18 22:06:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.