[]

niye ekşi'de sürekli menzil cemaati konuşuluyor?

şu sıralar ne zaman girsem bunlarla ilgili bir başlık var gündemde, bir halt mı yediler yakınlarda?

işin ilginç tarafı başlıkların ilk entry'leri bende görünmüyor çoğu zaman, ak veya normal troll hesapları hep engellerim, bunlar mı kızıştırmak için açıyor olabilir? sürekli gündemde kalsın diye açılıyor olabilir mi, gördüğüm kadarıyla acil ya da havadis içerikli haberden ziyade genel bir sallama niyeti var gibi.


 
eğer bir ülkenin en üst düzey siyasi lideri adamların liderine selam sevgi gönderirse konuşulur.

en son böyle selamlar din soytarısının birine gönderilmişti. sonucu malum.
  • teritori  (09.08.18 08:26:46) 
hah işte böyle bir şey arıyordum. tayyip ne demiş peki?


  • Bruce  (09.08.18 08:27:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.