[]

cepteteb ve bank of america para yatırma

bofa atm sinden para yatırmaya çalıştığımda cepteteb kartım ile, transactions diye bir bölüm çıkıyor sadece. oradan da saving ya da checking hesabı çıkıyor ama neyi seçersem seçeyim yatıramıyorum.

bilen biri anlatır mı


 
Yatıramazsınız zaten sadece çekime izin veriyor.


  • Mcfly  (09.08.18 07:18:05) 
deposit çıkmadığına göre sadece para çekebilirsin.
mcfly +1

  • cedex  (09.08.18 07:39:01) 
arkadaşlar doğru cevabı zaten vermişler, ben de şunu ekleyeyim: bank of america'da bir hesap açarsanız onun atm kartıyla türkiyede teb atmlerinden paranızı dolar olarak masrafsız çekebilirsiniz. tek dikkat etmeniz gereken nokta hesap işletim ücreti ödememek için hesapta önceki ay ortalama 1500 dolar tutmanız gerekiyor.


  • cek  (09.08.18 08:11:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.