poster asmak için yapıştırıcı hamur?

Selam arkadaşlar,

Poster aldım fakat bantla duvara asmak görünüş açısından berbat oluyor. Duyduğuma göre yapıştırıcı hamur çeşidi varmış hem poster arkasında olduğu için görsel olarak etkisi yok hem de duvarı bant gibi haşat etmiyormuş.

Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? duvara zarar vermicek şekilde ve görsel olarak postere etki etmeyecek ne kullanabilirim?

Teşekkürler...

diş macunu sürmek en iyi çözüm oluyor genelde.

  • enki  (06.03.10 12:01:29)
bantı yapışkanlı tarafı dışa gelecek şekilde bilezik haline getir ya da çift taraflı bant kullanın. edit: aslında posterine göre çeitli renk ve şekilde bant yapıştırmakta hiç fena durmaz

  • hoot  (06.03.10 12:11:02 ~ 12:11:50)
hoot'un dediği gibi yapıyorum ama ben de büyük posterler de sorun yaşayabilirsin, duyuru'da poster diye arama yap böyle epey duyuru var oralarda cevap bulursun kesin.

  • baldur  (06.03.10 12:15:36)
yapıştırıcı hamur gayet iyi bu konuda. koçtaş gibi marketlerden edinebilirsin. duvarın boyasını kaldırmıyor ancak cok uzun sure beklediğinde duvarda hafif bir leke bırakabiliyor. onu da ıslak bir bezle silerek halledebilirsin.

  • eksielma  (06.03.10 12:20:13)
(bkz: tack it)

  • nl extreme  (06.03.10 12:28:18)
kırtasiyeler de falan bulabilirsin uhu,pritt,faber castell gibi birçok markanın böyle ürünleri var.
(bkz: patafix)

  • sealth  (06.03.10 12:54:35)
Arkadaşım 3M Firmasının Command™ Resim, Poster Bantları ve Çerçeve Askıları uygun bunun için.

Yapışır tutar, iz bırakmadan çıkar!

Çift taraflı yapışkanlı yedek bantları ile uygulanan Command™ askılar çerçeve, resim ve poster askıları grubu ile evlerinizde dekorasyon alternatifi sunar. İstenildiğinde iz bırakmadan çıkarılabilen Command™ askıların duvarınızda çivi deliği oluşturmaması sayesinde uygulama kolaylığı sağlar. Command™ askıların kullanıldığı yüzeye iz bırakmadan çıkarılması ve yedek bantları ile tekrar uygulanabilmesi sayesinde istediğiniz zaman tablo, resim bantlarının yerini değiştirebilirsiniz.

Linki de şu: solutions.3m.com.tr
  • floydp  (17.03.10 16:36:28)