[]

Trump'ı Sahiplenmek İster misiniz?

Trump geçtiğimiz hafta giden arabanın motor kısmından düşmüş ve evde özel bakımla yaşadığı travmadan çıkmış bir kedi.

araçtaki şahıs çıkartmaya çalışıp çıkmayınca yola devam etmiş ve şans eseri tekerleklerin altında ezilmeden görülebilmiş.

Kendisi iki aylık, erkek, sarışın bir tekir. Tuvalet eğitimi var. kuru ve yaş mama yiyebiliyor.

çok hareketli ve ne kadar sıkarsanız sıkın tırmalamak ya da ısırmak gibi bir şeye yeltenmiyor.

İlgilenenler İstanbul - Bostancı'da kendisiyle tanışabilir.

İrtibat özel mesaj.

s3.eksiup.com

s3.eksiup.com

s3.eksiup.com

s3.eksiup.com

s3.eksiup.com

s3.eksiup.com

Edit: Sahiplendirildi.

 
bodrum'a alabilirim, 4 yavru kedimiz var an itibari ile.


  • nick bulmasini sizden ogrenecek degiliz  (12.08.18 13:03:03) 
İlk olarak istanbul içinden olursa daha olumlu bakıyoruz. Eğer bulamazsak şehir dışı düşünülebilir. Malum taşınması sırasında karşılaşılabilinecek sorunlardan dolayı böyle bir düşüncemiz var.


  • eeb  (13.08.18 08:56:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.