[]

ayvalık konaklama tavsiyesi

5-6 günlük ayvalık ve çevresini gezmek için plan yaptık. Cunda, badavut plajı, kaz dağları, assos gidebilirsek te dikili güzergahı olan bir planda ayvalık merkezde konaklamak mantıklı geldi. Ayvalıkta kahvaltı dahil günlük en fazla 200 Tl'ye kadar çıkabileceğimiz konaklama tavsiyesi verebilir misiniz?
 
Cundavilla diye bir yerde kalmıştık. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederim fakat fiyatları yükselmiş olabilir. Bir araştırın.


  • imba  (08.08.18 12:03:10) 
Ayvalık merkezde butik ayvalık pansiyon'u öneririm.


  • pati  (08.08.18 12:20:40) 
ayvalık merkezin ara sokakları araçla girmek için ve parketmek için felaket. sarımsaklıda kalın daha iyi.


  • karjalainen  (08.08.18 13:01:59) 
cundavilla gecelik 600 tl'ye geliyor. Bizim aradığımız sabah çıkıp akşam geleceğimiz bir yer. Sadece barınma amaçlı bir yer.


  • invaderbrain  (09.08.18 12:12:41) 
ayvalık merkez denildiği gibi dar sokalara sahip fakat anlaşmalı otoparklar varmış günlük 10 tl karşılığı araç konabiliyormuş. Ona da katlanır artık.


  • invaderbrain  (09.08.18 12:13:30) 
butik ayvalık pansiyon yer bulamadım.


  • invaderbrain  (09.08.18 12:15:40) 
Eğer kamp kafası sizi baymazsa Çamlık kamping diye bi yer var fiyatları oldukça uygun. Çok lüks değil ama yatmadan yatmaya gideceğinizi belirttiğiniz için oradaki bungalovları tavsiye edebilirim. Ben 1 aya yakın orada kaldım üstelik çadırla, gayet sevmiştim.

PS (konudan bağımsız): Ne güzel, attığı duyuruyu önemsemeyen kullanıcı tipi. En sevdiğim. Dikkat ettim de arkadaş postlarının %80 ine verilen cevapları sallamamış. Helal olsun. Böyle kullanıcılar için bir oylama değerlendirme sistemimiz olsa keşke de hiç uğraşmasak, sallamasak takılsalar köşede =)...
  • yqzkrttpli  (13.08.18 10:15:10 ~ 14.08.18 02:13:20) 
bayramda mı kalacaksınız. Yer kalmamıştır ki hiçbir yerde


  • bilge rusty james  (13.08.18 10:28:26) 
bayramın son günü yola çıkıp gideceğiz yani bayram sonrası.


  • invaderbrain  (13.08.18 15:55:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.