[]

dokuz eylül

üniversitesi tanıtım günleri var mıdır? bulamadım bir şey. özellikle hukuk fakültesine gitmek istiyorum. gezebilir miyim?
 
Üniversitenin genel sekreterliğini aramanı öneririm


  • rakicandir  (08.08.18 09:47:47) 
9-10 ağustosta desem fuaye alanında. Desem (dokuz Eylül sürekli eğitim merkezi) Alsancak'ta bu arada.


  • bir fincan kahve ile film izlemek  (08.08.18 10:19:47) 
boğaziçi, odtü falan okullarında sunum falan yapıyorlardı. her okul öyle yapmıyor sanırım. baya faydalı oluyordu öyle. aslında daha çok okula gidip ortamı görmek istiyorum.


  • nick bulamadim  (08.08.18 10:22:19) 
bina yeni , büyük ama kampüsü hiç görmediysen bi git gör tabi ortamı.


  • aquarium  (08.08.18 10:32:48) 
alırlar değil mi?


  • nick bulamadim  (08.08.18 12:28:21) 
@nick bulamadim; alırlar, sıkıntı olmaz. Zaten tercih dönemi olduğu için aday öğrencilere açıktır.


  • bir fincan kahve ile film izlemek  (08.08.18 13:06:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.