[]

Halihazırda bir lisansüstü programa kayıtlı olan arkadaşlar

Sizden bir isteğim var: müsaitseniz ÖSYM'nin aday işlemleri sisteminden eğitim bilgilerinizi kontrol edebilir misiniz? Kayıtlı olduğunuz programa ilişkin herhangi bir bilgi yer alıyor mu o kısımda?

Pazartesi günü kaydımı sildirmek için dilekçe verdim. Duyduğuma göre başvurum onaylandığında ais'e düşüyormuş. Onu kontrol edeceğim.


 
Gözükmüyor hiç bir şey, en son lisans gözüküyor bende. Ama ben hiç bir bildirimde filan bulunmamıştım öncesinde, şurada okuyorum gibi.


  • elikası  (08.08.18 10:11:39) 
ais'de lisansüstü göründüğünü hiç görmedim. Hep lisansa kadar gösterir. Yüksek lisans bilgilerini ise, e-devletten görebilirsiniz. Bunun dışında okullar yöksis üzerinden detaylı bir şekilde daha önce görebiliyorlar.


  • cursor  (08.08.18 10:15:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.