starbucks kart veya uygulama

faydalı mı? baya tüketir oldum bu aralar buradan kahve

15 bardak kahveye 1 bardak hediye. Ben kullanıyorum arada ekstra vs veriyor.

  • lata  (07.08.18 22:59:03)
benim paranoyaklığım da olabilir ama uygulamasına kayıt olmak için onaylaman gereken maddeler diğer uygulamalara göre çok daha agresifti. tüm bilgilerin, rehberindeki kişiler de dahil olmak üzere diğer firmalara satılabilir edilebilir gibi bir çok madde vardı. her uygulama istiyor tabi bunu ama, en azından kendi şirket toplulukları dışına çıkarmayacaklarını söylüyorlar. Bu uygulamada ise bildiğin arada kameradan fotonu çekip dalga geçebiliriz maddesi eksik. (Abarttım kabul)
Bir de bahsi geçen çoğu firma arap firmasıydı. onaylamadım uygulamayı sildim. 15 kahve alıyorsam 16. kahveyi de alırım. Ödeme kısmı zaten kolay, temassız pos makineleri var.

  • diyanet takvimi  (08.08.18 00:01:55)
Faydalı, şimdi baktım 9-10 tane kahve birikmiş beleş. Arada bi ekstra mesela tatlıya çat diye 15 yıldız veriyor falan. Her türlü loyalty programı iyidir.

  • roket adam  (08.08.18 01:00:02)
Diyanet takviminin dediği gibi bir durum yok iPhone’da. Rehbere erişimine izin vermedim ben istemedi de.

  • Mcfly  (08.08.18 06:28:17)