[]

Psn sorusu

Us psn üzerinden oynadığım bir oyun var. Oyun parası almak istiyorum ama türkiye psn'de us psn'e göre çok daha ucuz. Bunu ucuz olarak almanın bir yolu var mı?
 
Malesef Sony 7 senedir suna bir cozum getiremedigi icin genelde su tarz seyler oneriliyor farkli store'lardan farkli seyler alma islerine.

TR psn'den account acip onunla aliyorsun alacagini, ve o account'u primary yapiyorsun. Esas account'un olan US psn'den girip kullanabiliyorsun.

Bu cozumu oyun almak icin yapiyorlar genelde, oyun parasi ya da item icin gecerli olur mu emin degilim. Yanlis yonlendirmek istemem.
  • elon  (07.08.18 15:21:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.