[]

Ev boyası nereden alınır? Hangi marka iyidir?

Yarın evi boyatıyorum. Boyacı tanıdık bilir muhtemelen ama buradan da fikir alayım istedim. Netten almaya zaman yok.
 
Filli boya ve diğerlerinden alabilirsin. Yapı marketlerde de var, mahallendeki büyük nalburlarda da olur. Kendileri istediğin renk koduna göre orada hazırlayıp veriyorlar zaten.


  • malheiros  (07.08.18 11:44:50) 
filli, dyo, marshall, hepsi de iyi boyalar. boyacıyla gidip nalburda hangisi varsa ondan alın. zaten markaya göre değil, renge göre seçin. hepsinin kartelası farklı oluyor.


  • sir gawain  (07.08.18 11:49:54 ~ 12:00:23) 
Duvar saten alçı ise, yani pürüzsüz bir zemin ise (yeni ya da yenilenmiş bir dairede böyledir zaten) tam silikonlu silinebilir bir tür alın. Marka önemli değil hangisinde kampanya varsa ondan alın.


  • John Bloor  (07.08.18 12:15:25) 
Jotun almayacaksan (çok pahalı) Marshall,Dyo, Filli Boya pek farketmiyor yazıldığı gibi.


  • ihanet kac kisilik  (07.08.18 13:43:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.