Kamp çadırı alıyorum

Hey
İyisiniz umarım.

www.decathlon.com.tr
Kullanan, öneren ya da üstüne biraz daha koy şunu al diyen var mı?
Yoksa alayım gitsin mi?

ben 2 secs modelini beğenmiştim. kurulumunu bir kontrol edin.

  • ozdek  (06.08.18 22:02:57)
@ozdek, 2 secs'lere baktım evet. Ancak tavan yüksekliği ve havalandırma gibi sıkıntıları var.
Bunun da çok zor bir kurulumu yok aslında.
Teşekkürler öneri için.
  • vonkhar  (06.08.18 22:05:30)
bunun yerine 2xl modeline bakabilirsiniz. onundeki kucuk balkon cok is goruyor (kirli ayakkabi, backpack vs.vs. koymak icin ideal bi bosluk var orda.

fresh and black 2xl'tan genel olarak memnunum. fresh&black bi klima degil ama diger cadirlara nazaran 2-3 saat daha fazla uyuma imkani sagliyor yerine gore. bu acindan basarili. ayrica icinde isik yakabilirsiniz. (disari isik sizmiyor).

2sec modelindense normal olani tavsiye edebilirim. 2sec'i tasimasi sikinti seklinden oturu. ondan da onemlisi tavani alcak.

kurulumu max 3-4 dakika zaten.
  • brkylmz  (06.08.18 22:46:06 ~ 23:29:28)
hiç düşünme al.
2 dakikada kurup 3 dakikada toplarsın.....
en derin uykularını da uyursun......

iyi ki almışım.....
  • 2 tostos turan  (06.08.18 23:17:38)