erkek parfümleri kokuyor mu?

ya tamam kadınlar kokuyor çok belli oluyor,

ben her gün sabah sıkıyorum ama sanki kokmuyorum gibi geliyor. şahsen hiç erkek parfümü farketmedim şu ana kadar.

temel olarak kadınlar erkek parfümlerinin farkına varıyor mu? yoksa öyle boşuna mı sıkıyoruz sabahları?

:)))) yok ya çok güzel kokuyor erkek parfümleri. Allah bilir piyasada bir tane erkek parfümü var, herkes de onu kullanıyor.

  • geçerkenugradım  (06.08.18 21:26:11)
Kokuyor. Yürüyünce geride bir koku bulutu bırakma olayı erkeklere oranla daha fazla olabiliyor kadınlarda, çantada taşıyıp gün içinde tazeleyebilme imkanları var.
Kendi kokunuzu almamanızın sebebi de burnunuz alışmasıyla veya parfümün kalıcılığıyla alakalıdır.

  • pike  (06.08.18 21:29:46)
bana da aldığım kokular öyle belirgin kokmuyormuş gibi geliyor, erkek parfümlerinin etki alanı biraz daha az sanırım.

  • gezegen olan pluton  (06.08.18 21:33:50 ~ 21:35:45)
ben haftada tanımadığım 4-5 kadından övgü alıyorum, yayılımı güzel bir koku bulursanız devam edin :)

  • sen de git sen de unut  (06.08.18 21:35:37)
"Kendi kokunuzu almamanızın sebebi de burnunuz alışmasıyla veya parfümün kalıcılığıyla alakalıdır"
pike +1

  • Bruce  (06.08.18 21:36:00)
kullandığın parfüm kalıcı değildir. +1

rochas man sürdüğümde evden çıktığımda bir daha kokusunu almıyorum.
hermes terre d'hermes sürdüğümde t-shirt yıkanana kadar kokusu geliyor
  • tabudeviren  (06.08.18 23:09:35)
kalıcılıktan şikayet eden erkek parfümü kullanıcısı olarak +1 diyorum.

calvin klein intense euphoria var kokusunu çok beğenerek aldım fakat sıktıktan 15 dakika içerisinde kokusu kayboluyor. sıkıp hemen çıktığım anlar haricinde kimse kokusunu almıyor.
  • biravekahve  (06.08.18 23:17:24)
Kokuyor kesin bilgi. Birkac kadindan ovgu aldim parfum secimim konusunda cunku.

Kadin parfumleri hem daha yogun hem de aksama kadar 750 kere sikiyorlar parfumu. O yuzden 10 metre otenden gecerken kokuyu aliyotsun buram buram. Sen bir sabah cikarken sikiyorsun tamam.
  • stavro  (06.08.18 23:44:28 ~ 23:46:31)
hermes terre d'hermes bende de var kokmuyor mesela, bir de erkekler araya girmese kadınlar yorum yapsada bir sonuca varsak.

  • dedim dedim de kime dedim  (07.08.18 00:10:06)
aynı duyguyu ben de chanel de bleu edp parfümünde yaşıyorum, o kadar para verdik orjinalini almaya çalıştık ama bazen sanki boşuna sıkıyor gibi hissediyorum ama hermes öyle değil, hermes sıktığım gibi etkisini hissettiriyor her yerde.

  • blue rebel motorcycle club  (07.08.18 12:43:48)