[]

yanık

birkaç saat önce bileğim sıcak tencereye değip yandı, hemen suya tutup balmumlu bir krem sürdüm (daha önce ufak yanıklarda kullanıp izsiz atlatmıştım), sızıda hiçbir azalma olmayınca kağıt peçeteye buz torbası sarıp aralıklarla tutmaya başladım, yanma azalmayınca silversin alıp onu sürdüm sanki yanması arttı.
kabarcık vs yok büyük bir yanık değil ama yanma hissi geçmiyor, ne yapmalı? 
bilmemki yanma hissini alır diye düşündüm.. soğuk su dolu kaseye mi koysam elimi, nasıl ferahlatmalı..


  • ozgur bir kusun hatirati  (06.08.18 20:43:40) 
Silverdini geç Fito sür. Fito besler, Fito güçlendirir, Fito, Fito.


  • datnet  (06.08.18 21:01:45) 
Varsa e vitaminince zengin susam yagi sürün


  • rn  (06.08.18 21:16:02) 
varsa hindistan cevizi yağı veya kantaron yağı.


  • karamell  (07.08.18 13:44:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.