dizi tavsiyesi (evet sıra bana geldi)

selam. izleyip beğendiğim dizilerden aklıma gelenler;

breaking bad
game of thrones
true detective
mad men
house m.d.
dexter
boss
newsroom
fringe
black mirror
westworld
the walking dead
fear the walking dead
masters of sex
friends
how i met your mother
the big bang theory
sherlock
hannibal
suits
better call saul
rick and morty
mentalist
oz
spartacus
lost
fargo
house of cards
seinfeld
six feet under
the night manager
mr. robot
the knick

bunların hepsine hasta olmadım tabi. ama nebleyim izletti bi şekilde kendini. şimdi bu dizilerin ortalamasının üzerinde bir şey arıyorum. ama prison break, vikings, supernatural falan çok klişe gibi geliyor. onları izleyeyim mi? yoksa yenilerden güzel çok şişirilmemiş bi dizi tavsiyeniz var mı?

1-2 sezon bitmiş olursa daha iyi olur. bi de çok bilimkurgu olmasın. arrow, flash falan sarmıyo pek.

teşekkürler <3

gülüp eğlenmek istiyorsan modern family çok iyi. ben de yeni başladım birkaç günde ilk sezonu bitirdim. 20şer dakikalık bölümlerden oluşuyor. ilk iki bölümü izledin mi akıyor gidiyor.

  • burty  (06.08.18 12:55:27)
big little lies

  • gergedan  (06.08.18 12:58:56)
Dark
Ozark
Narcos
  • siyah giyen adam  (06.08.18 13:18:12)
broen/bron
crown

  • contavolta  (06.08.18 13:24:43 ~ 13:24:54)
www.turkcealtyazi.org

Gerçekci bir listedir. Tıklayıp, konusuna ve yorumlarına bakarak seyredebilirsiniz.

.
  • kartallar yuksek ucar  (06.08.18 13:25:50)
  • pseudologia fantastica  (06.08.18 13:53:14 ~ 13:54:56)
kültlere ne diyonuz peki? prison break falan?

  • icim urperiyor  (06.08.18 14:03:46)
klişe derken? abartılmış diyorsan, popüler olmayla alakalı bu. eğer dizilerde hayatın anlamını aramıyorsan, istediğin güzel vakit geçirmekse seversin saydığın dizileri de.

broen/bron/bridge +1
dark +1

bunlar dışında fringe i sevdiysen 12 monkeys ilgini çekebilir.

ha unutmadan çokilgi çekmeyen ama bana göre gayet güzel giden colony. 3 sezon var şu an. ilk sezondan sonra arap atı gibi açılıyor. bu arada her türlü zevkin ve beğeninin kişisel olduğunu da hatırlatayım.

son bir tavsiye daha: The Man in the High Castle. 2 sezonu var.
  • issiz karga  (06.08.18 14:05:05 ~ 14:06:40)
Twin Peaks. İlk iki sezonu 90 ve 91 yıllarında çekildi, üçüncü sezonu 25 yıl sonra çektiler. True Detective'i andırıyor atmosferi ancak çok daha etkili ve başarılı bir yapım bana kalırsa, öneririm.

  • fırt  (06.08.18 15:20:56)
twin peaks++
community
brooklyn nine nine
it's always sunny in philadelphia
northern exposure
  • inheritance  (06.08.18 16:25:38)
son bir ekleme dahayapayım;

humans
  • issiz karga  (07.08.18 18:55:50)
BoJack Horseman, The Americans.

  • noluyo yaa  (07.08.18 19:18:53)