italya'da gps cihazı mı, yandex gibi bi uygulama mı

araç kiralanan yerden gps mi alsak
ya da telefona internet satın alıp yandex gibi bi uygulamaya mı kullansak bilemedim

here map avrupada en güveniliri bence. google haritalar yanıltıyor.

  • mikahakkinen  (06.08.18 11:36:35)
Here +1

Offline harita indirip internetsiz takılabilirsiniz.
  • cakabo  (06.08.18 11:38:10)
Telefona Telenor'dan internet alip kullanin yeterli. Offline gps falan da ugrasmayin atla deve degil internetli simcard. Araca gps alirsaniz pahaliya gelir ayrica.

  • stavro  (06.08.18 11:51:16 ~ 11:51:22)
arac kiralamadan gps kiralamak hic mantikli degil. o paraya kendiniz sifir gps aleti bile alabilirsiniz. ben simdiye kadar hep Google Maps kullandim(italya dahil) hic sikinti yasamadim. asina oldugunuz herhangi bir navigasyon uygulamasini kullanabilirsiniz. avrupa'da hepsi gayet iyi calisiyor. offline destegi olan bir uygulama kullanirsaniz internet almaniza da gerek kalmaz.

  • crucio  (06.08.18 13:34:13)
hiç yabancı hatla uğraşma turkcellin günlük yurtışı kullanımı 25 tl 5.5euro mantıklı bence tüm burdaki tarifen geçerli.

  • mikahakkinen  (06.08.18 13:57:36)
here.

  • avianthem  (06.08.18 14:42:53)
@mikahakkinen gunluk 5.5 euro cok pahali bir tarife. 10 euro aylik 1gb prepaid kartlar almak mumlun. bu da seni en az 1 hafta idare ettirir.

  • crucio  (06.08.18 14:47:05)
en son yaptığım yunanistan turunda, kullanmadığım bir telefonuma here maps ve offline haritalarını indirdim. muazzam rahat ettim.

  • teritori  (06.08.18 15:25:29)
@crucio bana bedava 5.5 euro. 1gb internetle gps açık halde bitirirsin 2 gün demez. sora pre paid ödersin gelince bi bakarsın 50 euro. çok biliyorsun ya.

  • mikahakkinen  (06.08.18 15:37:54)
@mikahakkinen hakkikaten fikir sahibi olmadan yorum sahibi olmanin ornegisin. gps'in data kullanmadigini bile bilmiyorsun gelmis biryerlerinden salliyorsun. 4 yildir avrupada yasayan biri olarak ve ayda bir baska ulkelere yolculuk yapan biri olarak musaade edersen senden daha iyi bileyim

  • crucio  (07.08.18 02:04:49)
@crucio kardeşim sen avrupanın şartlarından heryeri avrupa gibi sanıyorsun. çevrimdışı harita indirdiğinde internet olmadığında google haritalar yol çizmiyor, here mapde genel olarak tam tutarlı olmuyor. geçen sene normandiya gezimde ve bu seneki ingiltere gezimde bizzat denedim. haklısın istanbul avrupa yakasından anadolunun içine seyahatlerin mevcut. kardeşim narşistmisin sürekli bir kendini övme çabası şöleyim böyleyim tamam öyleysen öylesin biz söylüyormuyuz her yaptığımızı.

  • mikahakkinen  (07.08.18 14:23:27)
here kullandım çok rahat ettim
canlı olarak hız sınırları ve dahi radarları da gösteriyor

  • superb  (28.08.18 10:39:19)