Katlanır kamp sandalyesi

>>> Herkese iyi geceler, son zamanlarda sahilde orda burda sıkça gördüğüm katlanır kamp sandalyelerinden almak istiyorum. Bunların bi markası yok galiba değil mi? En ucuzunu alıp geçmek mi lazım? Nerden alsam daha iyi olur?

urun.gittigidiyor.com

>>Gittigidiyorda buldum bir tane. Genelde bu civarda mı fiyatlar?

Edit: Canlar cevaplar için teşekkürler. 4-5 tane alıcam ben. 70 liralıklar fazla geliyor. 300 tl sandalyeye veremicem:D

www.tekzen.com.tr

En uygun tekzende buldum, bunları alıcam.

Migrostakinin aynısı sanırım, güzel bu. 40₺ idi yanlış hatırlamıyorsam migrosta da

  • sekerse tehlike  (06.08.18 02:05:44)
140 kilo dediği hikaye, migrosta var aynısı 90 kilo yazıyor. git migrosa otur dene.

ayrıca bu biraz irice birisi için oldukça rahatsız.

ön taraftaki demirler aşağıdan bacaklarına batıyor, rahatsız ediyor.

sağlam bişey istiyorsan 40 yerine 140 ver decathlondan al. xl olanlar var.
  • killerbee  (06.08.18 02:45:55 ~ 02:46:24)
www.avfoni.com

ben bunlardan gecen sene aldim.(40-50tl arasi birsey verdim) cok rahatlar tavsiye ederim. bircok sandalye denedim popoya felc gecirtir. denemeden almayin
  • 1917  (06.08.18 07:28:52)
alınacak tek garantili adres; decathlon

  • Big bada bum bum  (06.08.18 08:17:00)
www.tekzen.com.tr
bende bunlardan var
yanına yaklaşabilen görmedim konfor açısından
  • superb  (06.08.18 08:29:44)
decathlondakiler iyi oluyor

  • suicides underground  (06.08.18 09:07:36)
decathlon+1

  • babilbaligi  (06.08.18 09:17:07)
heyecan aramayın. 40 lira bu dandik şeye vereceğine git 2 yıl garantili decathlon'dan al. vereceğin 30 lira daha fazla.

  • teknikekip  (06.08.18 09:19:45)
Ucuz modeller oturduktan belli bir süre sonra bacakların dış kısımları demir aksama dayandığı için acıtıyor ;)

  • sbryldrm  (06.08.18 09:25:08)
Look what I found on AliExpress
s.aliexpress.com

Bu ürünü al ve her yerde rahatça taşı.
  • aylakadam  (06.08.18 10:11:04)
>>>>>>bunların hepsi aynı Çin’den geliyor

><><<><>> Migros’tan alın daha ucuz

>>>>>#}{}} hem de kargo bekleme derdiniz olmaz
  • catch the arrow  (06.08.18 10:38:52)
4 sene önce Migros’tan 20 liraya almıştım, şimdi abimle kız arkadaşı kullanıyor ve kampçılar. Bahar ve yaz hemen her hafta sonu ve uzun tatillerde kullanıyorlar. İyi dayandı bizimki. Garantiye ihtiyaç duymadık ama öyle denk gelmiş de olabilir.

  • aychovsky  (06.08.18 10:45:24)