Morhipo sahte mal satıyor mu?

Boyner holdinge ait ya ondan soruyorum. Yinede olabilir diye hani...

Ben 3-4 kere alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım

  • westblack  (05.08.18 09:05:35)
Hayır

  • giovanne  (05.08.18 09:16:50)
Yeni konu acmadan ayni soruyu ben de Trendyol icin sorayim?

  • Deathrow  (05.08.18 09:54:26)
Morhipoda olmasi cok zor olsa olsa bir hata sonucu falan olur istisnai bir durum olarak ama trendyolda sahteden gecilmiyor

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.08.18 10:17:37)
Bunu sorma nedenim 500 liralık calvin klein gözlüğü 250 liraya satmaları, boynerin kendi sitesinde dahi bu kadar ucuza gözlük olmuyor

  • filipis  (05.08.18 10:19:37)
Armani saat aldim sahte çıktı.
İade ettim parami geri aldim...

  • her giriste sifresini unutan adam  (05.08.18 11:13:00)
Nasıl anladınız acaba? Ben de bvlgari parfüm aldım yarı fiyatına

  • kmesne  (05.08.18 11:17:35)
@kmesne
Saati magaza teslim aldim. Kordon ve govde rengi uyumsuz geldi, resmi sitede boyle gorunmuyordu. Saat ve saat’in magazasina girdim, orjinalini de gosterdiler. Garanti belgesi de alakasiz bir şeymiş onun da orjinalini gosterdiler. Emin olmak icin baska bir saatciye daha girdim, ayni seyi soylediler. İade ettim, kimse de bu bizim saatimiz degil demedi nitekim...

  • her giriste sifresini unutan adam  (05.08.18 11:39:50)