Beyaz eşya

Yakın zamanda eve çıkacağım. Şekilci ve güvenilirlik secdalısı bi insan olduğum için beyaz eşyaları parası neyse verip Bosch, Siemens vs almayı düşünüyorum.

Yeni evlenenler falan daha iyi bilir sanırım. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırınlı ocak içeren toplu kampanyalar var mı bu markaların? İnternet sitelerinde gözükmüyor ama mağazada durum farklıdır belki dedim bir umut.

Bir de başka beyaz eşya markası önerisi varsa da dinleyebilirim tabii.

Hot-point önerebilirim. Evde buzdolabı, çamaşır makinesini kullanıyoruz baya memnunuz.

  • 112 hayat kurtarır  (04.08.18 12:07:52)
bekar evi 1 sene önce dizdim : arçelik buz dolabı nofrost 1100 lira, fırın ve bulaşık evin mutfağında vardı. çamaşır makinesi lg aldım 2000 civarına. şimdiye kadar hepsinden çok memnunum.

  • neverlose  (04.08.18 12:12:04)
Miele...
"guvenlik" sevdalisi oldugunuz icin klima ilk once bu geldi.
satin alma fiyati diger markalara gore daha pahali, ve servisi/parcasi da ucuz degil diyeceklerdir. dogru. ama ortalama bir makinadan 2 kat daha fazla odeyim, 3 kat uzun omurlu birsey almak sozkonusu. Miele ile ilk sorunu yasayana kadar digelerinden iki tane eskitmis oluyorsunuz zaten.
  • parcxerox  (04.08.18 12:12:38)
Teka fırın+Ocak+davlumbaz.

Miele çamaşır bulaşık makinaları

Smeg buzdolabı.
  • bos gezenin bos ustasi  (04.08.18 12:13:35)
Boschlarin ucuz modelleri turkiyede uretiliyor sadece ismine para vermis olma. Ya saglam dokul ya da arcelik altus falan al

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.08.18 12:15:48)
Her şeyi Beko aldım. Kafam rahat.

  • t3hn0  (04.08.18 20:33:31)