Hoşlanılan kızın 17 yaşında çıkması

Arkadaş anlattı az önce.
Kızla tanışıyorlar ortak bir arkadaş aracılığıyla. Daha sonra sosyal medyadan takipleşmeler uzun uzun gece konuşmaları falan. 1 haftanın sonunda bizimki fark ediyor ki kız daha 17. Daha üni’li bile değil bu sene girecek üni’ye. Bizimkine mezuna bıraktım o yüzden ünili değilim demiş. bizimki o yüzden anlamamış.

Neyse
Bizimki 22 yaşında. Kız dışardan asla 17 gibi değil. Ama ben yine de arkadaşa ilişki kurmamasını öğütledim. Dünyanın binbir türlü hali var. yarin öbür gün kızın anası babası tecavüzcü diye bizimkini şikayet edebilir mesela. Kızın önceden ilişkisi varsa bizimkinin üstüne kalabilir. 18 yaş altı sonuçta. Tehlikeli her zaman için. Yüz tane senaryo üretebilirim.

Ben mi yanlış düşünüyorum? Siz bizimkinin yerinde olsanız o kızla birlikte olur musunuz?

Olmazdım.

  • clones  (04.08.18 00:46:34)
Yok

  • jackinkırıkkalbi  (04.08.18 01:01:51)
18 kız 30 erkek bile 17 kız 19 erkekten yeğdir Türkiye söz konusu olunca.

www.cumhuriyet.com.tr
  • siyah giyen adam  (04.08.18 01:48:11)
Kız çocuktan para isterse vermezsen şikayet ederim derse napacaksiniz? Direkt kadının dediği doğru kabul gördüğünden hapse bile girer hatta kız rizam var benim arkadasim bile derse cocuk sayildigindan ailesi surindirebilir. Özetle uzak dursun.

  • gonul_isleri  (04.08.18 01:51:43)
arkadasin "biraz dusunmeye ihtiyacim var" desin, bir kac ay dusunsun. problem kendiliginden cozulur.

  • robokot  (04.08.18 03:04:16)
nasıl yani? 17 yaşındaki kız sırf 17 yaşında diye sevgili edinemicek mi? 17-22 yaş ikilisi gayet normal bence.

  • karjalainen  (04.08.18 09:40:24)
18 yaş üstü, reşit olmuş insan mı kalmamış? dışardan 17 gibi durmaması bir şeyi değiştirmez, bu kılıf bulmaya çalışmaktır, bahanedir. reşit olmuş bir insan, reşit olmamış biriyle birlikte olamaz, olmamalı.

@karjalainen

bu ve bunun gibi haktan hukuktan, yasadan bihaber insanlar anca "yeaaaa nesi varmış:ssss" derler. cahil misiniz, numara mı yapıyorsunuz, şu olayı savunabilmek için gerçekten beyinsiz olmak lazım.
  • nice tnetennba  (04.08.18 10:29:13)
Olmam. Sacma sapan is yapmasin arkadasin.

  • stavro  (04.08.18 10:52:25)
ben olmazdım. arkadaş çok hevesli ise 1 sene beklesin.

  • zgrydn  (04.08.18 11:22:13)
siyah giyen adam + 1, arttiriyorum, karsilikli rizaya dayali 18-70 bile 17-19'dan daha az sikintili.
Arkadasin da 17 yasinda olsa sorun olmazdi da, birinin hukuken cocuk sayilmasi ileride sikinti yarayabilir. Ailesi sikayet etse pedofiliden sayarlar.

  • aychovsky  (04.08.18 11:59:22 ~ 11:59:52)