ahlaki ve dini kurallari sallamayan biri parasini nasil degerlendirebilir.

50 bin liram var. kanun nezdinde suc sayilmayacak her turlu itlik serbest dersem neler tavsiye ederseniz?

gay bar, genelev, dovus klubu, cemaat vs.. hersey serbest

Cinsiyet değiştir.

  • redskull  (03.08.18 16:54:18)
50 bin biraz az ama tarikat kur. parayla mürit rolü yapacak elemanlar bul. sonra zamanla onları teker teker gönder ve bırak yerlerini gerçek müritler alsın. malum parti ile temas kurup oy toplamayı, cenaze evlerine gidip günah karşılığı öğrenci okutma parası istemeyi, mevlütlerde cumalarda "hasenat parası" toplamayı ihmal etme. mümkünse cami yaptırma derneği kur, bir harca on cebe at.

muska yaz, şifa yap, büyü çöz, genç kızlara "sahip çık", gençlere feyz aşıla.

madem din ve ahlak senin için önemli değil, sonuna kadar suistimal et. en karlı ticarettir.
  • babilbaligi  (03.08.18 17:08:54)
Pezevenklik.

  • battal gemalmaz  (03.08.18 17:10:20)
biraz daha biriktirip şunu alın

Golf 1.6 TDI 115 PS DSG Highline 180.900,00 TL
  • karabasun  (03.08.18 20:09:30)
akpli ol.

  • danton  (03.08.18 20:48:35)