[]

Tatil Tavsiyesi

7 ağustostan 26 ağustosa kadar boşum. yani 20 günlük boşluğum var. pasaportum var. ukrayna, moldova, belarus, karadağ sırbistan, bosna, makedonya gibi ülkelere vizesiz gidilebiliyor. gerek yurt içi gerekse yurt dışı olarak nasıl bir tatil önerirsiniz? şuraya illa ki git dediğiniz bir yer var mı?
 
Ben daha gitmedim ancak kotor çok güzel görünüyor. Ayrıca belgrad’a gidicem bende 14’ü gibi. Gidip gelince yazarım :))

Yalnız uçak fiyatları uçmuştur.
  • herospower  (03.08.18 16:01:08) 
hocam saydığınız ülkelerin hepsi güzel ama moldova kişinev de 1 gün 2 gün iyi daha fazlası sıkıyor çok gezilip görülecek yer yok (çok güzel şarap mahzenleri var)

ukrayna kiev güzel mutlaka görün derim

diğer saydığınız tüm balkan ülkeleri çok sakin oralarda en az bir kere görülmeye değer
belarus şu anda biraz pahalı diğerlerinin hepsi bize göre ekonomik ülkeler

ben her birerini ayrı ayrı gördüm ve bazılarına iki kere gittim
  • ahtingir  (03.08.18 16:01:45) 
kotor+1


  • pochina  (04.08.18 13:24:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.