[]

İstanbul-Eskisehir Hangi Guzergah?

Ogleden sonra 4-5 gibi Kadikoy’den yola cikilacak.

Osmangazi koprusu gereksiz pahali. Feribotla gecip mi devam edelim yoksa korfezi dolanip mi?

Gidenler hangi guzergahi tavsiye eder?

 
eskişehire giderken neden körfezin karşısına geçiyorsun??

arifiyeden sapıp devam edeceksin bilecik,bozüyük eskişehir

sapacağın sapakta burası.
www.google.com!3m6!1e1!3m4!1sUUOWqn3YGXPSpEO6MxoWjw!2e0!7i13312!8i6656
  • prezarlatif  (03.08.18 13:52:43 ~ 13:54:44) 
Körfezi dolanmanı tavsiye ederim. O yolu çok kullanıyorum. Zaten Sapancaya kadar otoban, sonrasında ise duble yol ve yol genel olarak virajlı falan değil. Güzel ve düzgün bir yol. Osmangazi köprü gereksiz pahalı.


  • Dr_Stat  (03.08.18 13:53:59) 
O zaman guzergah netlesti teşekkürler.

Sapanca kavsagindan Gevye-Bilecik-Bozuyuk-Eskisehir yapiyoruz.
  • brkylmz  (03.08.18 13:58:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.